Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації С.Ф.Бойка до Дня Конституції України

Переглядів: 402

  ? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???°???????????° ???? ?????? ?????????????????????? ???????°??????"

      Шановні жашківчани!
    Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!
Двадцять два роки назад 28 червня увійшло в новітню історію України як День великого загальнонаціонального порозуміння та верховенства національних інтересів. Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українського народу мати свою державність, бути суверенним серед інших народів. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ. Витоки конституційного мислення йдуть від видатних державотворців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Пилипа Орлика, Михайла Грушевського, Михайла Драгоманова.
    Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття основоположного документу держави поклало могутній фундамент для забезпечення національної злагоди, соціально-економічного та гуманітарного розвитку суспільства та політичної стабільності в Україні.
   Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках боронять кордони на сході  нашої країни. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас,  а у душі  міцніє почуття гордості за нашу державу!« повернутися до списку новин