Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулися зональні змагання спартакіади «ТОВ Кищенці»

Переглядів: 131

3 березня 2018 року в селі Червоний Кут відбулися зональні змагання спартакіади «ТОВ Кищенці»  з шести видів спорту: волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, армреслінгу, дартсу. У спартакіаді взяли участь п’ять населених пунктів Жашківського району: сіл Тинівка, Хижня, Нова Гребля, Павлівка, Червоний Кут, де ТОВ «Кищенці» орендують землі.

Переможцям і призерам  змагань в індивідуальний видах спорту були вручені грамоти та грошові винагороди.

В загальнокомандному заліку переможцями змагань стала команда села Хижня,  на другому місці - села Тинівка, третє місце посіла команда с села Червоний Кут, четверте місце за командою села Павлівка, п’яте – за командою села Нова Гребля.

Всім командам вручені грошові нагороди: за перше місце – 3 тис. грн.,  за друге - 2 тис. грн., за третє – 1,5 тис. грн., за четверте - 1 тис. грн., за п’яте – 700 грн.

Команди  сіл Хижня, Тинівка, Червоний Кут вибороли право взяти участь у фінальних змаганнях ТОВ «Кищенці» між переможцями зональних змагань Жашківського та Маньківського районів, які відбудуться в с. Добра Маньківського району 24 березня 2018 року.