Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Напрацьовуємо інструменти контролю, – Тарас Висоцький на Жашківщині про наповнення бюджетів через ефективне землекористування

Переглядів: 352

Інструменти контролю за фінансовими надходженнями до місцевого бюджету шляхом ефективного землекористування обговорили в с. Безпечна на Жашківщині. Тут за участі першого заступника очільника області Тараса Висоцького відбулось виїзне засідання робочої групи з питань детінізації земельних відносин.

– Проводимо такі виїзні наради спільно з профільними структурами та громадськістю для забезпечення стовідсоткових надходжень до місцевих бюджетів, платежів, пов’язаних із землекористуванням, – пояснює перший заступник. – Наше головне завдання – на місці обговорити інструменти, що в повноваженнях громад, зокрема щодо контролю за надходженнями, напрацювати механізми, що допоможуть інспектувати – з подальшим покаранням винних за захоплення чи недобросовісне використання земельних ділянок.

Зауважимо, в Безпечній провели нараду з виїздом на місце трьох земельних ділянок, де зафіксували факти незаконного землекористування. Нині готують відповідні протоколи, за порушення будуть виписані штрафи, вилучені кошти  надійдуть до бюджету місцевої громади.

Джерело: сайт Черкаської ОДА« повернутися до списку новин