Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

9 травня 2018 року Україна відзначала 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 340

       

  Урочистості розпочались з урочистої ходи до Меморіалу Слави. В урочистих заходах прийняли участь голова райдержадміністрації Сергій Бойко, голова районної ради Максим Салій, міський голова Ігор Цибровський, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка Марія Король, депутат обласної ради Віктор Погорілий,  депутат районної ради та голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко, ветерани війни, учасники АТО, військовослужбовці, структурні підрозділи райдержадміністрації, представники трудових колективів підприємств району, громадських організацій, релігійних конфесій.

         Звучанням Державного Гімну України було відкрито мітинг біля Меморіалу Слави.

Із словами вдячності, вітання та побажанням здоров’я, миру і злагоди звернувся до всіх учасників свята голова райдержадміністрації Сергій Бойко. «Минають десятиліття, змінюються покоління, але подвиг нашого народу назавжди вписаним у літопис Великої Перемоги! У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося  та складаємо шану ветеранам. Ми дякуємо українським патріотам, які сьогодні героїчно захищають нашу Батьківщину на Сході держави. Їх слава та відвага гідні подвигів ветеранів Другої світової війни», - зазначив Сергій Федорович.

Хвилиною мовчання  та символічними пострілами в небо вшанували полеглих в роки Другої світової війни, після чого ветерани, та громадськість здійснили традиційне покладання квітів до Меморіалу.

         По завершенню офіційних заходів відбувся тематичний святковий концерт та панахида за загиблими в роки Другої світової війни.

 

 « повернутися до списку новин