Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Нарада щодо фінансування медичних установ району

Переглядів: 283

     

 

 

 

       27 лютого 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Бойка відбулась нарада щодо фінансування центральної районної лікарні. Участь у нараді взяли: заступник голови районної ради Людмила Мазур, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Врочинська, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Загребельна, головний лікар центральної районної лікарні Ігор Мельник, сільські голови та депутати всіх рівнів.

         Головний лікар центральної районної лікарні Ігор Мельник довів присутнім проблематику, яка склалася в центральній районній лікарні, а саме: дефіцит коштів у сумі 9 млн. грн. із них 6,5 млн. грн на заробітну плату працівникам лікарні та поінформував присутніх про роботу центральної районної лікарні у 2017 році та надав інформацію про кількість хворих у кожному населеному пункті району, які звернулись у минулому році.

         Начальник фінансового управління РДА Галина Загребельна розповіла про імовірні  шляхи виходу  та повідомила присутніх про пророблену роботу, а саме, що надіслано листи про дефіцит коштів у медичній галузі району до Черкаської обласної ради та облдержадміністрації, Департаменту фінансів ОДА.

         Завершуючи нараду голова райдержадміністрації Сергій Бойко наголосив, що у 2018 році спрямувати всі ресурси та фінанси на вирішення питань  у розвитку соціальної сфери Жашківського району.  

 

 

 « повернутися до списку новин