Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

«У пріоритеті Збройних сил України – служба за контрактом», – обласний військовий комісар Євген Курбет

Переглядів: 742

Понад 160 жителів Черкащини цьогоріч зголосилися нести службу у ЗСУ за контрактом. Формування ж контрактної армії – у пріоритетах державної політики, каже обласний військовий комісар Євген Курбет. Для цього в Україні поступово покращують соціальне забезпечення та оновлюють програми підготовки згідно до світових стандартів.

Цьогоріч для контрактників суттєво збільшили грошове забезпечення майже на 40 %. У грошовому перерахунку це від 2,5 до 4,5 тисяч гривень. Тож нині мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця, який починає службу, сягає понад 10 тисяч гривень.

– Відповідно до рішення Президента України, з 1 квітня збільшуються виплати на дві тисячі гривень на першій лінії ротних опорних пунктів і становитиме 12 тисяч гривень, і на тисячу – на другій лінії і сягатиме 5,5 тисяч гривень, – зазначив Євген Курбет. – Нині вже всі частини та навчальні центри переведені на харчування за стандартами НАТО. Суттєво змінилася навчальна, матеріально-технічна база начальних центрів. Тут сучасне обладнання, нові тренажери, які наближаються до бойових.

 « повернутися до списку новин