Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У райдержадміністрації провели засідання оперативного штабу

Переглядів: 572

За прогнозами Жашківської метеостанції, на території району, в найближчі три доби прогнозуються: сніг та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. Подекуди посилення вітру до 15-20 м/с.

15 листопада 2018 року за дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш провів засідання районного оперативного штабу з реагування на надзвичайні ситуації та події пов’язані з ліквідацією наслідків погіршення погодних умов.

Під час наради обговорено алгоритм дій спрямованих на попередження можливих надзвичайних ситуацій.

Юрій Володимирович звернув увагу на необхідність забезпечити оперативне реагування відповідних сил і засобів на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням енергозабезпечення населених пунктів.  У разі погіршення погодних умов, організувати роботу з відновлення електропостачання об’єктів життєзабезпечення та населених пунктів району. Організувати роботу з малозахищеними верствами населення щодо надання їм необхідної допомоги. Забезпечити функціонування пунктів обігріву на території Жашківського району. Усім службам посилити моніторинг обстановки для оперативного реагування на можливі загрози, події та надзвичайні ситуації .

Із метою організації заходів щодо запобігання випадкам ускладнення руху автомобільними дорогами Жашківського району, забезпечення сталої роботи об’єктів життєзабезпечення населених пунктів членами районного оперативного штабу  з реагування на надзвичайні ситуації та події пов’язані з ліквідацією наслідків погіршення погодних умов прийнято протокольне рішення.

 « повернутися до списку новин