Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулось чергове засідання Центру допомоги учасників допомоги учасниками АТО

Переглядів: 355

       

26 вересня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш спільно з головою громадської організації «Спілка учасників АТО Жашківщини» Василем Якименком провели нараду структурних підрозділів райдержадміністрації з воїнами АТО. Участь у нараді взяли: голова райдержадміністрації Сергій Бойко, голова районної ради Максим Салій, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко.

            Мета наради – реалізація комплексу взаємопов'язаних завдань і заходів, що спрямовані на розв'язання найважливіших проблем та поєднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, спрямованих на поглиблення соціального захисту, адаптації, спільної координації наявних ресурсів для забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, створення в суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО.

На нараді обговорено питання про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, про забезпечення земельними ділянками учасників АТО, про проблеми медико – санітарної допомоги учасникам АТО у Жашкіському районі та шляхи їх вирішення. Також розглядалось питання щодо організації святкових заходів до Дня захисника України.

            Юрій Володимирович наголосив  присутнім керівникам районних служб, що питання життєдіяльності учасників антитерористичної операції постійно мають бути в полі зору структурних підрозділів РДА, соціальних служб району, громадських організацій та  всіх небайдужих громадян.

         Найбільше запитань, що турбувало присутніх АТОвців, - це  питання щодо виділення земельних ділянок під забудову та ведення особистого селянського господарства, про компенсацію за невикористане санаторно – курортне лікування. 

         Підводячи підсумок зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, який зауважив, що ще є чимало проблемних питань, які потребують вирішення. Проте тільки  спільною та злагодженою працею ряд питань уже вирішено, а над вирішенням інших проблемних питань постійно триває робота.

         Зустріч керівництва району з учасниками АТО пройшла конструктивно, виважено, толерантно, у спокійній атмосфері обговорено всі проблемні питання сьогодення, які їх турбують та в міру можливостей вирішення їх спільно із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району.« повернутися до списку новин