Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Семінар для членів дільничих виборчих комісій

Переглядів: 793

20 березня  відбувся навчальний семінар для членів дільничних виборчих комісій  Жашківського та Маньківського районів  з питань організації, підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня.  

 Навчання  організовані  Центром управління навчанням  учасників виборчих процесів   при   ЦВК. Протягом 4-х годинного семінару  тренери  Гончар  Сергій  та Савчук Єлизавета ознайомили   із системою та статусом виборчих комісій, організацією роботи ДВК, зокрема в день голосування, та забезпечення іі виборчими бюлетенями й  іншою   виборчою документацією.

Також   члени ДВК вивчали порядок підрахунку голосів  виборців на виборчій дільниці та складання відповідного протоколу, а також порядок розгляду скарг.   Для членів  ДВК  підготовлено навчальні  посібники,  продемонстровано   фільм,   слайди та схеми  окремих виборчих процедур.

 Також    представники    місцевого   відділу Національної поліції   та ДСНС  Малюх Сергій та Скиба  Анатолій  провели  інструктажі щодо питань підготовки та  утримання  приміщень,   забезпечення безпеки  під час виборчого процесу.« повернутися до списку новин