Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Комісія райдержадміністрації з попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми

Переглядів: 721

          

За дорученням голови районної державної адміністрації Сергія Бойка проведено засідання комісії  райдержадміністрації з попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

         На засіданні комісії були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Барабаш,  керівники структурних підрозділів які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, начальник сектору превенції Жашківського відділення поліції Уманського відділу ГУНП в Черкаській області, представники засобів масової інформації.

          На розгляд комісії  винесено питання: про порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі,  про роботу з кризовими сім’ями.   

          «Метою роботи нашої комісії, зазначив Юрій Барабаш, -  є забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації  державної політики у сфері запобігання  та протидії домашнього насильства в районі, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності, координація проведення  інформаційно-просвітницьких заходів».

       З  метою підвищення обізнаності населення щодо насильства в сім’ї та жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства,  створення в районі, місті, селі соціального простору, вільного від насильства щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться інформаційно-просвітницька акція «16 днів проти насильства».  Для учнівської молоді проводяться тематичні виховні заходи, конкурси малюнків, психологічні тренінги. Жашківським бюро правової допомоги проводиться правороз’яснювальна робота серед населення щодо попередження насильства в сім’ї.« повернутися до списку новин