Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулась сесія Жашківської районної ради

Переглядів: 376

 

14 червня 2017 року відбулось засідання чергової чотирнадцятої сесії районної ради, в якому взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Бойко.

Про інформацію начальника Жашківського відділення Уманського відділу Головного Управління Національної поліції в Черкаській  області Ражева Р.В. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Жашківського  району за 1 квартал  2017 рік присутнім доповів заступник начальника Жашківського відділення Уманського відділу Головного Управління Національної поліції в Черкаській  області Олександр Загарія. За результатами  розгляду даного питання, депутати районної ради  проголосували за прийняття резолюції недовіри начальнику Жашківського відділення Уманського відділу Головного Управління Національної поліції в Черкаській  області Ражеву Р.В.

Розглянуто питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області, із проекту - рішення якого, депутати виключили земельні ділянки в с. Конельські Хутори, с.Леміщиха, с.Тихий Хутір.

Створено наглядову раду комунального підприємства «Енергія росту» Жашківської районної ради.

Заслухано доповіді про хід виконання діючих районних програм: будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Жашківського району на 2013-2017 роки, розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, покращення умов надання адміністративних послуг та підвищення їх якості в Жашківському районі на 2013-2017 роки, національно-патріотичного виховання молоді в Жашківському районі Черкаської області на 2016-2020 роки.

Затверджено нові районні програми, а саме: розвитку малого та середнього підприємництва та роботи з обдарованою молоддю на 2017 – 2020 роки.

Проекти рішень щодо внесення змін до програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Жашківському районі на 2016 - 2017 роки та про охорону і підвищення родючості грунтів Жашківського району «Родючість 2017-2020»,  депутати не підтримали.

Депутати районної ради підтримали депутатське звернення щодо незаконної діяльності грального бізнесу на території району, яке найближчим часом буде направлено до Черкаської обласної прокуратури, Головного Управління Національної поліції в Черкаській області, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України та звернулись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо ситуації, яка склалася на ПАТ «Черкасиобленерго».

Всі питання, що виносились на засідання сесії районної ради вивчено та обговорено і прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин