Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Сергій Бойко: процес об’єднання територіальних громад в районі триває

Переглядів: 394

 

14 липня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Бойка проведено чергову нараду про об’єднання територіальних громад. Участь у ній взяли голова районної ради Максим Салій, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Врочинська, міський та сільські голови.

«Процес об’єднання територіальних громад у районі триває. Об’єднання територіальних громад сіл, міст дає можливість надання державної підтримки об’єднаним територіальним громадам, створення законодавчих передумов для формування на добровільних засадах спроможних, самодостатніх територіальних громад з наданням їм відповідних матеріальних, фінансових ресурсів. Села Конельські Хутори, Конела, Острожани дали згоду на добровільне об’єднання у Соколівську об’єднану громаду. Також міський голова Ігор Цибровський звернувся до 8 населених пунктів щодо об’єднання громади навколо міста Жашкова.», - зазначив Сергій Федорович.     

До слова були запрошені також  міський голова Ігор Цибровський та сільські голови сіл Червоний Кут, Бузівка, Нагірна, Леміщиха, Сорокотяга.  Кожен, у свою чергу, висловив думку щодо добровільного об’єднання громад та подав пропозиції щодо таких об’єднань.

В ході наради акцентувалася увага на роз’ясненні Закону України «Про добровільне об’єднання громадян». Даний закон об’єднує громади, а це в свою чергу, відкриє їм можливість отримувати додаткове фінансування, держава не змушує об’єднуватись, вона відкриває можливості для того, аби громади могли більше отримувати доходів і, відповідно, на свій розсуд ними розпоряджатися.

Нарада з міським та сільськими головами району пройшла досить конструктивно.« повернутися до списку новин