Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Світ професій

Переглядів: 203

 

 

У період літніх канікул Жашківський районний центр зайнятості не забуває про школярів, а активізує важливе і складне завдання – формування в учнівської молоді здатності до свідомого та самостійного вибору професії, подальшого оволодіння нею, організовуючи профорієнтаційні групові заходи для зайнятого населення «Світ професій», який відбувся 28 липня у дитячому оздоровчому таборі «Джерельце». У ньому взяли участь понад сім десятків школярів.

Під час заходу діти отримали багато корисної та цікавої інформації про безмежний світ професій, послуги служби зайнятості та ситуацію на ринку праці. Інформація подавалась у формі інтерактивних заходів, а це - «п’ятихвилинки», вікторини, ігри та конкурси, що особливо подобається і запам’ятовується школярам. Вони залюбки спілкувались з фахівцями служби зайнятості Тетяною Опалат та Олександром Кілієвичем.

Цікавою та жвавою для учнів виявилася гра «Калейдоскоп професій», суть якої дуже швидко згадати і назвати якомога більше професій на певну букву. Цей конкурс засвідчив, що учні знають багато різних спеціальностей, намагаються орієнтуватися у світі професій. У грі «Показуха» діти мали можливість проявитися творчо, показати свої акторські здібності, учасники за допомогою міміки та жестів зображували професії, а інші їх вгадували.

                                                                                                                                         За інформацією районного центру зайнятості« повернутися до списку новин