Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Сьогодні вітали державних службовців району

Переглядів: 348

На виконання Указу Президента України від 4 квітня 2013 року 23 червня своє професійне свято святкують державні службовці. Це люди, які обрали державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні.

21 червня 2019 року в залі засідань районної ради відбулися святкові заходи до Дня державної служби.

«Державний службовець – це особлива професія, представники якої присвятили своє життя служінню Україні та її народу. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання працювати для людей та справжньої відданості своїй справі. У цей день хочеться побажати вам міцного здоров'я, успіхів і оптимізму, творчого натхнення у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та нових здобутків у виконанні професійного обов’язку на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших мрій», - зазначив у вітальному слові Сергій Бойко.

До вітань приєдналися заступник голови районної ради Людмила Мазур та міський голова Ігор Цибровський.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків кращих державних службовців нагороджено грамотами.

Святковий концерт подарували аматори районного будинку культури.

 « повернутися до списку новин