Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Підготовка до оздоровчої кампанії 2018 року

Переглядів: 424

 

       

       Турбота про підтримання здоров’я підростаючого покоління є основним пріоритетом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Оздоровлення та відпочинок дітей  перебуває на контролі районної державної адміністрації.

        5 лютого проведено засідання робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Юрія Барабаша.

       На нараді були присутні начальник відділу освіти, фінансового управління,  сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації,  районного сектору Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, представник районного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, головний лікар центральної районної лікарні, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району.

        На порядок денний винесено питання: планові показники відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році, стан підготовки та фінансове забезпечення оздоровчої кампанії,  дотримання  санітарно - епідемологічних норм та  стан протипожежної безпеки в закладах відпочинку та оздоровлення. Особливу увагу приділено питанню початку роботи  позаміського сезонного дитячого оздоровчого закладу «Джерельце».

        «З метою створення сприятливих умов для  якісного відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді, потрібно виробити алгоритм подальшої роботи в  організації оздоровчої кампанії 2018 року,  знайти додаткові джерела фінансування для роботи позаміського сезонного оздоровчого закладу «Джерельце» на базі Сорокотязької загальноосвітньої школи», – наголосив перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Барабаш.

        За підсумками наради прийнято відповідне рішення.« повернутися до списку новин