Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Проведено фінальні змагання спартакіади ТОВ "Кищенці"

Переглядів: 42

31 березня 2018 року в селі Кищенці відбулися фінальні змагання спартакіади ТОВ "Кищенці"  з шести видів спорту: волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, армреслінгу, дартсу. У спартакіаді взяли участь шість населених пунктів Жашківського та Маньківського районів: сіл Тинівка, Хижня, Червоний Кут, Дзензелівка, Добра, Кищенці, де ТОВ «Кищенці» орендують землі.

В загальнокомандному заліку переможцями змагань стала команда села Дзензелівки,  на другому місці - села Добра, третє місце посіла команда села Кищенці, четверте місце за командами сіл Тинівка та Червоний Кут, п’яте – за командою села Хижня.

Всім командам вручені грошові нагороди: за перше місце – 5 тис. грн.,  за друге - 4 тис. грн., за третє – 3 тис. грн., за четверте - 2 тис. грн., за п’яте – 1.5 тис. грн.

В індивідуальних видах змагань переможцями та призерами стали:

Шахи (чол.)  Волкович  Віктор – І-місце,с.Червоний Кут,  Румянцев Генадій –ІІІ-місце, с.Червоний Кут.

Шахи (жін.)  Гаврилюк Вікторія- ІІ-місце, с.Хижня, Непотрібна Марина –ІІІ-місце, с.Червоний Кут.

Шашки (чол.) Волкович  Віктор –І І-місце, с.Червоний Кут,

Армреслінг : Юнєєв Тимур  І-місце, с.Тинівка, Карпенко Микола  ІІ-місце, с.Тинівка, Прокопенко Антон  ІІІ-місце, с.Хижня.

Дартс: Бондаренко Євген  І-місце с.Хижня

Переможцям і призерам  змагань в індивідуальний видах спорту були вручені грамоти та грошові винагороди.