Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Проведено апаратну нараду

Переглядів: 471

11 червня 2019 голова райдержадміністрації Сергій Бойко провів апаратну нараду, участь у якій взяли: заступник голови районної ради Людмила Мазур, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Врочинська, сільські голови, представники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних  підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району.

Про забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджетів та ефективного використання бюджетних коштів поінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Галина Загребельна. Станом на 10.06.2019 року до загального фонду  місцевих бюджетів району мобілізовано 22 535 тис. грн.  доходів без трансфертів, прогнозне завдання  6 місяців виконано на 100,4 відс.,  понад  план  отримано 92,6 тис. грн.   Темп росту по доходах загального фонду до фактичних надходжень відповідного періоду минулого року  становить  114,6 відс.

Про амброзію полинолисту та заходи боротьби з нею доповіла начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Троян. Рішенням районної ради від 24.04.2018 року № 23-3/YII затверджено програму боротьби з амброзією полинолистою у Жашківському районі на   2018-2020 роки. Програмою передбачається  здійснення комплексу заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ даного небезпечного карантинного бур’яну. Несвоєчасність вжиття заходів з локалізації вогнищ амброзії полинолистої приводить до швидкого розширення площ  цього бур’яну. Враховуючи негативний вплив амброзії полинолистої, як для сільського господарства, так для здоров’я людини, що може призводити до летальних випадків, боротьба з нею є одним з важливих і першочергових завдань усіх землекористувачів. Для повного знищення амброзії полинолистої необхідно застосування одночасно та систематично протягом мінімум 5 років комплексу агротехнічних, механічних, хімічних заходів та соціальних заходів, направлених на усвідомлення кожного громадянина масштабів шкодочинності амброзії полинолистої. Зважаючи на небезпечність карантинного бур’яну, боротьба з амброзією є одним з пріоритетних напрямків розв’язання проблем в галузі агропромислового розвитку  Жашківського району.

Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року інформувала начальник відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Олена Кривошея. Розпорядженням районної державної адміністрації  від 15.05.2019                        № 100  «Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та  об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період  2019-2020 років», затверджено заходи та розпочато підготовку до осінньо-зимового періоду  2019-2020. Наказами керівників закладів: медицини, культури, освіти, енергетичногого комплексу затверджено власні план заходів з підготовки до зими.

Про стан призову в районі поінформував військовий комісар Жашківського районного військового комісаріату Валерій Коврик.

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО Жашківщини» Василь Якименко вручив подяки керівництву району та структурним підрозділам райдержадміністрації від військових установ за патріотизм, самовідданість і підтримку Української армії.

По даних питаннях голова райдержадміністрації Сергій Бойко дав відповідні доручення.« повернутися до списку новин