Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Проведено нараду із відповідальними заведення військового обліку

Переглядів: 99

9 липня 2019 року голова райдержадміністрації провів нараду щодо ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів району. Участь у якій взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення районного військового комісаріату Олександр Беклеміщев,  головний спеціаліст відділення комплектування районного військового комісаріату Анатолій Козаков, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

На порядку денному розглянуто питання: про організацію ведення військового обліку на території Жашківького району; про оформлення документації пункту зустрічі сільської ради; про проведення призову громадян України в районі; про проведення навчальних зборів з резервістами військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України.

«Необхідно проводити інформаційну кампанію, яка передбачає постійне інформування населення про переваги військової служби за контрактом та соціальні гарантії громадян, а також проведення роз’яснювальної роботи для мешканців району щодо особливостей військової служби за контрактом. Забезпечення Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом, які матимуть гідну оплату, суттєво підвищить професійний рівень Збройних Сил, що дасть змогу якісно виконувати поставлені завдання», - звернувся до присутніх Сергій Федорович.

         По завершенню наради голова райдержадміністрації Сергій Бойко дав відповідні доручення.

 

 

 « повернутися до списку новин