Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Проведено засідання оперативного штабу

Переглядів: 141

12 липня 2019 року на виконання розпорядження райдержадміністрації та основних заходів щодо своєчасної підготовки підприємств паливно – енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо - зимовий період 2019-2020 року, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш провів засідання районного оперативного штабу.

На порядку денному розглянуто питання про стан підготовки житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу об’єктів, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, проблеми та шляхи їх вирішення.

«Підготовка до опалювального сезону 2019-2020 року має бути якісною та виконана в терміни, доведені обласною державною адміністрацією та Кабінетом Міністрів України. Оперативний штаб скликано для заслуховування керівників підприємств паливно- енергетичного комплексу, житлово- комунального господарства та соціальної сфери про хід виконання плану –заходів щодо підготовки підприємств до стабільної роботи в осінньо - зимовий період 2019-2020 року»,- зазначив Юрій Барабаш.

За розглядом порядку денного прийнято відповідні рішення.

 « повернутися до списку новин