Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулось засідання робочої групи

Переглядів: 101

Вчора,  6 серпня  2019 року в районній  державній   адміністрації   за участі голови  РДА Бойка С.Ф. відбулось засідання  робочої групи з вирішення питань по забезпеченню стабільної роботи, установ соціальної  сфери, що фінансуються з районного бюджету та надають послуги усім жителям Жашківського району.

З вступним словом   виступив голова районної  державної адміністрації Бойко С.Ф., який сказав, що на виконання доручення першого  заступника голови обласної державної   адміністрації  Висоцького Т.М.  ми маємо напрацювати шляхи вирішення проблемних питань у закладах соціальної сфери району, а також   для збереження даних закладів, в т.ч. Жашківської районної лікарні.     Дані заклади фінансуються з районного бюджету і  його  фінансового ресурсу недостатньо для вирішення  всіх  питань.  Але наша спільна мета завершити поточний рік  без проблем,  закриваючи питання розрахунків за енергоносії, заробітної плати працівникам та надання пацієнтам належних послуг високої якості.

Було заслухано головного лікаря ЦРЛ Левченка Ю.Є. по питаннях

зменшення видатків та пошуку  додаткових  фінансових  ресурсів на вирішення проблемних питань Жашківської районної лікарні, про фінансування на забезпечення інсулінами хворих на цукровий та нецукровий діабет,  про  фінансування лікування хворих з трансплантованою ниркою. 

        По виплаті заробітної плати медичним працівникам на віддалених робочих місцях комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району Черкаської області» та про  фінансування на  придбання   ліків    за     загально  районними     програмами  (онкологія, орфанні захворювання, спецхарчування для хворих на фенілкетонурію, тощо) доповідав Кушніренко Р.В. – головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

  В обговоренні питань порядку денного прийняли участь:  Міщенко О.В.- голова Соколівської сільської ради,  Цибровський І.А. - голова Жашківської міської ради, Загребельна Г.І. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації. 

  За підсумками  наради було дано відповідні доручення.

 « повернутися до списку новин