Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

.

Переглядів: 450

Розпорядження районної державної адміністрації від 20.08.2019 № 27-к про припинення повноважень голови районної державної адміністрації Бойка С.Ф.

Сьогодні   я припинив свої повноваження голови  райдержадміністрації у звязку  з закінченням строку повноважень Президента  України.

            Пройшло  чотири   з половиною роки мого перебування на посаді голови Жашківської районної державної адміністрації. 

            Протягом цього періоду  організаційні та управлінські зусилля, наявний фінансовий ресурс спрямовувались на поліпшення надання якості послуг в сфері освіти, культури,  охорони здоров’я, на ефективну діяльність агропромислового комплексу, підвищення рівня та легалізації заробітної плати, покращення благоустрою населених пунктів  та вдосконалення відносин з бізнесом.

В районі, як  і  по   всій Україні стартували та проводяться  зміни та реформи в бюджетній сфері, реформи децентралізації, освіти, охорони здоров’я, в сфері обороноздатності  та безпеки. Розпочато зміни  в податковій, пенсійній  та земельній галузях.

 

           Одне з найважливіших досягнень - це громадсько-політична стабільність          порозуміння між владою і громадами, завдяки прозорій та відкритій політиці співучасті громади у творенні та прийнятті рішень. 

 

             Основою моєї роботи  були  взаєморозуміння та   підтримка керівників та спеціалістів структурних підрозділів районної державної адміністрації,  голови та апарату районної ради,  депутатського корпусу,   а також  тісна співпраця  з головами  об’єднаних  територіальних громад, сільськими головами, керівниками промислових та сільськогосподарських підприємств, підприємцями та громадськими організаціями нашого району.

 

      Дякую   всім  за плідну роботу та бажаю   подальших успіхів у справі розбудови  нашого району та всієї Української держави!

 

Із повагою Сергій Бойко« повернутися до списку новин