Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани відзначили День Державного Прапора України

Переглядів: 174

23 серпня, напередодні Дня Незалежності України відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України. Святкування розпочалися урочистим підняттям прапора у якому взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, голова районної ради Світлана Волошенюк, міський голова Ігор Цибровський. Далі святкування продовжилось парадом вишиванок до районного будинку культури імені П.Демуцького, де відбувся святковий концерт.

       «Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Це один із трьох офіційних символік, яке має синій та жовтий колір і означає поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. 24 серпня український народ святкує своє головне свято – День Незалежності України. 28 років тому ми отримали право самостійно будувати свою державу. Увесь світ визнав нашу Україну суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки ми отримали шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми повинні виправдати надії наших великих предків. Україну не знищили війни, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув за Україну, хто віддав їй свою працю, талант,приніс у жертву волю і добробут», - зазначив Юрій Володимирович у вітальному слові.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували загиблих захисників України.

Святковий настрій присутнім подарували: зразковий ансамбль гармоністів Жашківського районного будинку культури, керівник Іван Сухий; хореографічний колектив «Веселка» Жашківського районного будинку культури, керівник Тетяна Громова; жіноче вокальне тріо «Гармонія», керівник Володимир Гребенюк; народний аматорський жіночий вокальний ансамбль, керівник Володимир Гребенюк; народний аматорський хоровий колектив, керівник Віктор Дубик; народний аматорський чоловічий ансамбль, керівник Іван Сухий; аматорський жіночий вокальний ансамбль «Жашківчанка», керівник Володимир Гребенюк та солісти: Олеся Яковчук, Олександр Гусаченко, Володимир Гребенюк.« повернутися до списку новин