Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині відбулось святкування Дня Незалежності України

Переглядів: 163

Цього року ми святкуємо вже 28-річницю Незалежності України, біля пам’ятка Т.Г.Шевченку відбулися районні заходи  приурочені до цієї знакової події.

День Незалежності України – це національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Участь у заході взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, голова районної ради Світлана Волошенюк, міський голова  Ігор Цибровський, керівники та колективи установ району, громадськість.

Із вітальним словом  виступив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш: "Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним".

Хвилиною мовчання присутні вшанували захисників, які своє життя поклали на вівтар за справедливість, незалежність єдиної та вільної України.

Музичним супроводом свята стали виступи: хореографічного колективу «Веселка» Жашківського районного будинку культури, керівник Тетяна Громова; народного аматорськогог хорового колективу, керівник Віктор Дубик; мішаного ансамблю, керівник Володимир Гребенюк.

 

 « повернутися до списку новин