Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Звернення першого заступника голови райдержадміністрації Ю.В.Барабаша до Дня пам’яті захисників України

Переглядів: 186

Шановні жителі району!

 Указом Президента України від 23.08.2019 № 621 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» встановлено День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначається щорічно 29 серпня.

Це День пошани і увічнення  героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.

Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня  2014 року-день, коли  на Сході України  загинула найбільша кількість українських військових.

Символом пам’яті загиблих українських бійців на Донбасі стали соняхи.
У цей час саме  вони поспіли, але збирати їх було складно, адже в серпні 2014 року в цих соняхах, зокрема, тривали бої й залишалися загиблі українські захисники. Тому сонях – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами. 

На жаль, жодна війна не обходиться без втрат. Дехто повернувся додому з пораненнями, здобув інвалідність, а дехто назавжди залишився у тій війні. Неможливо змиритися з несправедливою долею, що була уготована молодим, повним сил та патріотизму хлопцям, що встали на захист рідної землі.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.

 Схиляю голову перед подвигом  захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

 

Із повагою

перший заступник голови райдержадміністрації                                     Ю.В. Барабаш« повернутися до списку новин