Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У Жашківському районі відбулась серпнева педагогічна конференція

Переглядів: 121

30 серпня 2019 року відбулась конференція педагогічних працівників району. На конференції було розглянуто питання про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у минулому навчальному році та визначення перспектив розвитку на наступний навчальний рік.

Заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко у своєму виступі привітала усіх працівників освітянської галузі та висловила подяку у нелегкій справі: «Сьогодні наша держава перебуває на шляху реформ, із кожним днем ці кроки стають дедалі впевненіші і чіткіші. Реформування проходить також і в галузі освіти. Освіта – це основа всього нашого буття та духовного потенціалу нації. Українська школа та освіта загалом – не просто одна з галузей гуманітарного розвитку держави, а спосіб життя та розвитку українського суспільства, найважливіша суспільна цінність українського народу. Ви, шановні освітяни, стоїте в центрі цього процесу, відіграєте провідну роль у ньому».

Під час конференції було нагороджено грамотами кращих педагогічних працівників і відзначено подяками підприємства та їх керівників, які тісно співпрацюють із навчальними закладами та надають посильну допомогу. « повернутися до списку новин