Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко взяла участь у ювілеї школи

Переглядів: 190

31 серпня 2019 року у селі Олександрівка відбулися заходи з нагоди відзначення 50 річниці з дня побудови нового приміщення місцевої школи. Участь у заході взяли вчителі, учні та випускники школи, мешканці села.

«50 років – це дата, яка наповнена історією та багаторічною наполегливою працею по облаштуванню території школи та по організації виховного процесу, а сьогодні ми підводимо підсумок, згадуємо тих, хто працював усі ці роки, вшановуємо їх,  творимо історії. На сьогодні основним завданням є підтримка всього, що створено в минулому, щоб усі надбання примножувалися і в наступні десятиліття. Щиро вітаю всіх вас зі святом і бажаю мудрості, терпіння, міцного здоров’я та наснаги, доброї долі і мирного неба»,- – зазначила у своєму виступі заступник голови Жашківської райдержадміністрації  Таїсія Федоренко.

Також Таїсія Анатоліївна вручила директору школи Світлані Онищенко привітальну листівку райдержадміністрації та подарунок, а напередодні свята на районній конференції грамоту з нагоди Дня знань.« повернутися до списку новин