Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Керівництвом району перевіряється стан виконання заходів щодо підготовки до опалювального сезону

Переглядів: 166

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш за участю голови районної ради Світлани Волошенюк здійснив об’їзд закладів соціальної сфери району.  Зокрема, відвідали заклади охорони здоров’я, освіти та культури, де ознайомилися з матеріально-технічною базою установ і першочерговими проблемами, які потрібно вирішити. Також вивчено стан готовності навчальних закладів району до навчально – виховного процесу та об’єктів теплопостачання до опалювального сезону.

Проводяться зустрічі з педагогічними колективами шкіл району. На яких розглядаються питання реформування освітньої мережі та організація якісного навчально – виховного процесу шкіл.

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш зазначив, що всі перевірені заклади готові до початку нового опалювального сезону та подякував усім за небайдужість, сумлінне ставлення до своїх посадових обов’язків, активну життєву позицію і наголосив на тому, що такі виїзди необхідні для організації праці.

За підсумками об’їзду першим заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.« повернутися до списку новин