Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Із професійним святом привітали рятівників Жашківського району

Переглядів: 148

17 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш взяв участь у заходах з нагоди святкування Дня рятівника.

День рятівника є професійним святом  працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань.

Юрій Барабаш привітав особовий склад Жашківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Черкаській області з професійним святом. Подякував їм за самовіддану щоденну працю, яку вони роблять на благо жителів району.

  У вітальному слові Юрій Володимирович зазначив: «Сьогодні ви гідно виконуєте поставлені державою завдання. Неодноразово доводили свою високу професійність під час ліквідації пожеж, яких у цьому році вами ліквідовано понад 80. Здійснено близько 20 виїздів на місця дорожньо – транспортних пригод. Минулої зими вашим підрозділом ліквідовано ситуацію із затором на автошляху Київ – Одеса та надано допомогу громадянам, які перебували у транспортних засобах. Цим ви показуєте приклади вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків».      

До вітального слова приєдналися керуючий справами районної ради Наталія Цимбал та міський голова Ігор Цибровський.

Кращим працівникам вручено грамоти за сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята  - Дня рятівника.« повернутися до списку новин