Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

1 жовтня – День людей похилого віку

Переглядів: 81

1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку – день, який покликаний звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

З нагоди свята в центральній районній бібліотеці відбулися заходи до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

            «Ви – джерело народної мудрості, життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція, яка є взірцем для молоді. Ви, дорогі ветерани, зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами свого міста і держави. Вшановуючи цей день ми щиро дякуємо ветеранам війни та ветеранам праці, всім хто подолав ворога у Другій Світовій війні, піднімав із руїн Україну, наш район. Прийміть низький уклін, дорогі ветерани за працю, подвиг та любов до своєї країни, за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього», - зазначила Таїсія Анатоліївна.

Музичним подарунком для присутніх став концерт у виконанні: мішаного ансамблю, керівник В. Дубик; народний аматорський фольклорний колектив «Спадщина», керівник В. Красномовець; народний аматорський колектив ветеранів праці «Ветеран», керівник В.Дубик; сімейний дует Бобошків; солісти Віра Красномовець, Лідія Підгаєцька, Наталія Галаєва та Анатолій Гринько.

Цього ж дня, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко відвідала Жашківське стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Жашківського району та вручила його мешканцям цінні подарунки, солодощі та фрукти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин