Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У райдержадміністрації обговорили питання щодо уточнення перспективного плану утворення ОТГ

Переглядів: 163

Одним з питань, які є нині актуальними – реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади. В Україні триває реформа, яка здійснюється згідно Закону України «Про добровільне обєднання територіальних громад».

8 жовтня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Барабаш провів нараду щодо об’єднання територіальних громад району. На нараді також були присутні голова районної ради Світлана Волошенюк, голови сільських рад та представники об’єднаних територіальних громад.

       «Процес об’єднання територіальних громад - неминучий для сільських рад, для району в цілому. З метою поглиблення та успішного проведення структурних реформ із децентралізації влади, зміцнення спроможності та ефективності місцевого самоврядування та для прискорення соціально-економічного розвитку району існує необхідність актуалізації Перспективного плану формування територій громад», - зазначив Юрій Барабаш.

    Присутні обговорили актуальні питання фінансового забезпечення, розподілу земель, медичного обслуговування, функціонування мережі закладів освіти та культури після утворення територіальних громад. Представники Соколівської та Жашківської ОТГ  розповіли про досвід вже створених громад.

 « повернутися до списку новин