Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Заходи до Дня захисника України та Дня українського козацтва

Переглядів: 126

14 жовтня 2019 року відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня захисника України.

День захисника України, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

В урочистостях взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, голова районної ради Світлана Волошенюк, міський голова Ігор Цибровський, військовий комісар Валерій Коврик, делегація Столбцовського району Республіки Білорусь, учасники антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на сході України, волонтери та  громадськість.

Розпочались заходи святковою ходою від Жашківського районного військового комісаріату.

Потім у районному будинку культури відбулось урочисте нагородження військових та святковий концерт «З Україною в серці».

«Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Цей день став святом для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників Батьківщини. Ми низько вклоняємось перед учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, які відстоюють свободу і честь нашої держави зі зброєю в руках. Ви гідно виконуєте важку та почесну місію захисту суверенітету, незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Нехай щира любов до рідного краю, славетні подвиги, народна любов надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння українському народові. Нехай  не згасає світло вашої душі, хай кожен ваш день повниться новою перемогою в ім'я щасливого майбутнього України», – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш.

Захисникам України вручили грамоти та подяки районної державної адміністрації, районної ради, Черкаського обласного військового комісаріату, Жашківського районного війського комісаріату, міської ради.

Святковий настрій присутнім подарували: зразковий ансамбль гармоністів, керівник Іван Сухий; жіноче вокальне тріо «Гармонія», керівник Володимир Гребенюк; зразковий хореографічний колектив «Веселка», керівник Тетяна Громова; народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Жашківчанка», керівник Володимир Гребенюк; народний аматорський хоровий колектив, керівник Віктор Дубик; народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль, керівник Іван Сухий та солісти: Інна Ніколенко, Олеся Яковчук, Володимир Гребенюк.

Далі урочиста хода продовжилась до приміщення районної державної адміністрації.« повернутися до списку новин