Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани відзначили 383 День народження міста

Переглядів: 336

14 жовтня 2019 року жителі міста Жашкова та району відсвяткували День міста у день православного свята Покрови Пресвятої Богородиці. Святкування розпочали з урочистої ходи та покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків.

Знаковою подією цього заходу було відкриття пам’ятного знаку учасникам та загиблим новітнім Героям – Борцям за волю і незалежність України. Право відкрити пам’ятний знак надано: міському голові Ігорю Цибровському, військовому комісару Жашківського районного військового комісаріату Валерію Коврику та синові загиблого військового Олександра Бердеса - Ростиславу.  Освячення пам’ятника та панахиду за загиблими провів священик Черкаської єпархії УПЦ Київського патріархату, військовий капелан Тарас Левицький.

Далі свято продовжили на Соборній площі.

Із вітальними словами до присутніх звернулися: народний депутат України Сергій Нагорняк, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, голова районної ради Світлана Волошенюк, керівник делегації від Столбцовського району Республіки Білорусь Ірина Пашкевич.

«У самому центрі нашої Батьківщини, на одній з найбільших магістралей, що перетинає країну з півночі на південь розташоване чудове місто Жашків. Свою історію має кожне село, місто, район. Славна минулим і сьогоденням, і наша Жашківська земля.      У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Свято, яке об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував. Жашків є струмком, який доповнює велику ріку економічного зміцнення та зростання Черкащини. У місті успішно здійснюється інвестиційна політика, зростають показники соціально-економічного розвитку, наповнюється бюджетна скарбниця – все це є позитивним фактором, що підкреслює згуртованість у роботі всієї громади, яка має назву Жашківський край»,- зазачив Юрій Барабаш у вітальному слові та вручив міському голові пам’ятну відзнаку – нагрудний знак «Жашківський район 1923-2020» і цінний подарунок.

Такою ж  відзнакою Юрій Барабаш нагородив Столбцовський районний виконавчий комітет в особі голови делегації Ірини Пашкевич, за сприяння соціально-культурному розвитку між районами та багаторічні дружні відносини.   

Святковий концерт для жителів Жашківщини продовжили запрошені артисти: Роман Скорпіон, Артур Боссо та гурт Selfi .« повернутися до списку новин