Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У місті Жашкові відбулися урочистості з нагоди 75 річниці визволення України від фашистських загарбників

Переглядів: 134

28 жовтня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш  взяв участь в заходах присвячених 75 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

«У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, згадуємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав Перемогу. Вшановуємо пам’ять мільйонів мужніх захисників, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги і кому судилося повернутися живим. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, відданості та любові до рідної землі. У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність», - зазначив Юрій Барабаш у своєму виступі.

Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих солдат у Другій Світовій війні та загиблих героїв АТО хвилиною мовчання. Після чого відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави воїнам-визволителям.  « повернутися до списку новин