Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин

Переглядів: 126

Жашківське РУ ГУ Держпродспоживслужби  в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області та відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби  від 28.10.2019 № 4476 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Черкаській області»  у жовтні 2019 року  по Черкаській області  розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих  м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно 30-31  жовтня), в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні.

Розповсюдження принад, які містять високо імунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Інформація надана з метою забезпечення обізнаності населення з питань проведення пероральної імунізації.« повернутися до списку новин