Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У райдержадміністрації провели зустріч із директором Жашківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості

Переглядів: 146

На виконання листа Черкаської обласної державної адміністрації щодо оптимізації структур райдержадміністрації директор Жашківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Марія Штунь провела зустріч із державними службовцями. Мета зустрічі - надання комплексу соціальних послуг населенню у розв’язанні проблем запланованого масового вивільнення працівників. Важливість заходу полягає в знятті соціальної напруги в колективі та роз’ясненні правових питань працівникам, яких планують вивільнити.

У ході зустрічі Марія Штунь ознайомила учасників заходу із законодавством України та з правилами ефективного пошуку роботи, порядком реєстрації в центрі зайнятості, правами та обов’язками безробітних, з умовами призначення матеріального забезпечення.

Також Марія Антонівна наголосила, що на сайті Державної служби зайнятості працює сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», за допомогою якого бажаючі мають  змогу записатися  на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості для реєстрації або отримання консультації. Також детально розповіла учасникам заходу щодо можливості професійної підготовки, перепідготовки чи підвищення кваліфікації за професіями на ринку праці, професійного навчання, на можливості отримання особами віком за 45 років ваучерів на навчання, про розмір допомоги по безробіттю, можливостями започаткування власної справи.

Дана зустріч збільшила поінформованість присутніх на даному заході та не залишила людей наодинці з їхньою проблемою, та за допомогою служби зайнятості, активізуючи власні зусилля, можна реалізувати своє право на трудову діяльність.

 « повернутися до списку новин