Жашківська районна державна адміністрація

вітання

Переглядів: 183

                                                                                                     

 Дорогі жашківчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України! Свого часу, а саме 22 січня 1919 року, було проголошено Акт Злуки - об'єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу. Тоді українцям реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності. Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року. На жаль,  і далі мусимо, долаючи  важкі випробування,  знову доводити всьому світові, що наша держава єдина  і неподільна.

 Впевнений, що не зважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ  вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної,  істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться наші діти та внуки.

Тож, щиро зичу всім нам на цьому шляху здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, нових здобутків виключно у мирній праці, оптимiстичного погляду у майбутнє і непереможної віри у краще прийдешнє нашої України!

Слава Україні!

З повагою  Перший заступник голови  районної державної адміністрації                               Юрій Барабаш

 « повернутися до списку новин