Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Нарада в районній державній адміністрації

Переглядів: 101

 

Відбулась  робоча нарада в райдержадміністрації

30 січня 2020 року  в  Жашківської райдержадміністрації   відбулась  робоча     нарада    по питаннях:

  1.  Особливості  електронного декларування в 2020 році.

                        2.    Про додержання належного, своєчасного  та якісного  виконання документів    працівниками    структурних     підрозділів райдержадміністрації,  інших  органів виконавчої  влади   району.

             В нараді взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш.

           По першому питанню  надано роз’яснення щодо правил заповнення та подання електронної декларації на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.    Під час наради керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Врочинська  зауважила  на важливості вчасного та правильного подання електронні декларації  всіма суб’єктами декларування.  

     Учасники зібрання обговорили проблемні питання, які можливі під час заповнення електронних декларацій, в тому числі про внесення змін до майнового стану та запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Наголошено також на необхідності перевірки електронної поштової скриньки, терміну дії електронного цифрового підпису для роботи у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Надано розяснення   щодо отримання інформації  про доходи та витрати декларантів та членів  їх сімей.

          По  другому  питанню  доповіла  головний спеціаліст відділу документообігу   та контролю апарату райдержадміністрації  Тамара Тищенко. 

 « повернутися до списку новин