Жашківська районна державна адміністрація

Профілактичний рейд "Діти вулиці"

Переглядів: 135

                     

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 29-30 січня 2020 року спеціалістами служби у справах дітей Жашківської районної державної адміністрації, спільно з Жашківським РЦСССДМ та представниками органів місцевого самоврядування проведено профілактичні рейди  „Діти вулиці" на території Бузівської та Соколівської ОТГ.

Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах, сімї де перебувають діти під опікою.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. У більшості сімей, побутові умови відповідають нормам. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення. Двом батькам винесені  попередження щодо неналежного виконання своїх обов’язків.

                                                       

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

 « повернутися до списку новин