Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Представлення новопризначеного голови РДА

Переглядів: 496

                            

                              

  7 лютого 2020 року заступник  голови Черкаської обласної державної адміністрації  Ляшов Дмитро Олександрович представив активу Жашківського  району нового голову районної державної адміністрації Барабаша Юрія Володимировича. В залі районної державної адміністрації  зібрались депутати районної ради, міський та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій.

          До присутніх звернувся  заступник голови облдержадміністрації Дмитро Ляшов і  зачитав  Розпорядження  Президента України В. Зеленського від 30 січня 2020 року  № 83/2020 про те, що головою Жашківської районної державної адміністрації призначено Барабаша Юрія Володимировича. У своєму виступі Дмитро Ляшов зазначив, що Юрій Володимирович працював  на керівних посадах,  має відповідні знання, життєвий   досвід, який буде   вміло використовувати в професійній діяльності. Першим завданням має стати правило: «Чим я можу допомогти людині?» Наступні кроки:  непримирима боротьба з  корупцією, співпраця з бізнесом,  громадськими організаціями.

           У своєму виступі Юрій Барабаш подякував за довіру Президенту України, керівництву обласної державної адміністрації. Він зауважив, що розуміє, яка велика відповідальність лежить на ньому перед   жителями  району. перед всією громадою. Тому докладе всіх зусиль, щоб виправдати цю велику довіру і  працювати з для поліпшення життя всіх  верств населення Жашківщини. Завданням   для себе  ставить   мету вивести Жашківський район  в ряд кращих.

          Також привітали  Юрія Барабаша з призначенням та висловили  свою підтримку в роботі  в.о.голови Жашківської  районної ради Людмила Мазур, міський голова Жашкова Ігор Цибровський,  координатор сільських голів Валентина Павлюк та представники громадськості.

 « повернутися до списку новин