Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

12.02.2020 проведено апаратну нараду під головуванням голови райдержадміністрації Юрія БАРАБАША

Переглядів: 166

 

12.02.2020 проведено апаратну нараду під головуванням голови райдержадміністрації Юрія БАРАБАША за участю заступника голови районної ради, сільських голів, голів об’єднаних територіальних громад, керівників  структурних  підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району.

На нараді розглянуто питання Про забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджетів та ефективного використання бюджетних коштів, виступила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Загребельна Г. І.

Начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації Ментей І. М. ознайомила із змінами в структурі районної державної адміністрації.

Про введення в дію нового Закону України від 17.01.2019 2671 „Про соціальні послуги“  доповіла    директор Територіального центру соціального     

обслуговування, надання соціальних послуг) Жашківського району Зайчук      О. І.

З інформацією Про стан підготовки до чергового весняного призову громадян на строкову військову службу виступив військовий комісар Жашківського РВК  Коврик В. П.« повернутися до списку новин