Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

14.02.2020 головою районної державної адміністрації Юрієм Барабашем проведено виїзний прийом громадян у селі Безпечна

Переглядів: 325

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права     на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування“а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, головою районної державної адміністрації Юрієм Барабашем  14.02.2020 проведено  виїзний прийом громадян у селі Безпечна.

Для спілкування з керівником району звернулися жителі села, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.

         За результатами розгляду звернень голова дав відповідні доручення сільському голові     с. Безпечна та керівникам окремих структурних підрозділів РДА детально відпрацювати порушені на прийомі питання задля їх оперативного вирішення. А також наголосив, що стан розв’язання кожної проблемної ситуації триматиме на особистому контролі.« повернутися до списку новин