Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Вшанування Героїв Небесної сотні

Переглядів: 241

                                                            

      Сьогодні  20 лютого  2020 року в районі пройшли заходи по  вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

     У заходах   взяли   участь  голова районної  державної   адміністрації   Юрій Барабаш, заступник голови районної ради Людмила Мазур, міський голова Ігор Цибровський, депутати районної  та міської рад,  представники громадських організацій, підприємств та установ, учасники АТО, волонтери, громадськість міста.

       Біля памятного знаку  загиблим  Героям-Борцям за волю та незалежність України пройшла  панахида  за загиблими героями, яку провів настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Юрій.

    "Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо однієї  мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському напрямку, захисту  демократичних  цінностей. Єдиним   символом Революції  гідності був прапор України.  Єдиним  помічником і вдохновителем – гімн  України.

     Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим,  що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз   і    пострілів.

     Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет   та її  кордони   продовжується.  І від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. У цій     боротьбі заплачено страшну ціну: своє життя  віддали   найкращі, серед яких є наші земляки… Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність   переказуватиметься  з  покоління  в  покоління, вони - Герої нашого часу» -зазначив у своєму виступі голова районної державної адміністрації Юрій Барабаш.     

         Перед присутніми виступила заступник  голови районної ради Людмила Мазур, закликаючи у виступі  пам’ятати тих, хто поклав свої життя за наше майбутнє та бути гідними їх подвигу.

       Міський голова Ігор Цибровський  у своєму виступі   зазначив, що Герої Небесної сотні цінували  майбутнє  держави та наше майбутнє більше, ніж власне життя.

     Патріотичний  настрій  заходу  був  підтриманий  виступами   працівників культури Жашківського районного будинку культури.« повернутися до списку новин