Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Громадські слухання щодо покращення автомобільної дороги М-05

Переглядів: 179

    

20 лютого 2020 року  в адмінприміщенні  Жашківської райдержадміністрації було проведено громадські слухання  в рамках підготовки до нового спільного проекту між Україною, Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком «Розвиток транс’європейської мережі», метою якого є покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса на ділянці км 152+918 – км 237+089.

 В  робочій нараді взяв участь голова районної державної адміністрації Юрій Барабаш.

Були присутні  представники Служби автомобільних доріг у Черкаській області:  Труденко Денис Володимирович – заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області, Стасєвич   Віктор Анатолійович – інженер з технагляду  Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

До  учасників  зібрання було доведено інформацію щодо цілей субпроекту «Капітальний ремонт автомобільної дороги М-05 Київ- Одеса на ділянці  км 152+918 – км 237+089, а саме  повідомили про позитивні наслідки реалізації проекту, потенційні подальші впливи, заходи з пом’якшення   впливів та роз’яснили ключові аспекти формування проектних рішень.

В обговоренні  питання взяли участь:  Філіпчак О.Г.- заступник голови Маньківської райдержадміністрації, Лівандовський О.П. – голова Громадської ради при Жашківській райдержадміністрації,  Ільченко О.В. – начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ,  цивільного захисту та екології Жашківської  райдержадміністрації.

Вирішили взяти інформацію до відома та звернутися до Служби автомобільних доріг у Черкаській області з пропозиціями щодо поліпшення  експлуатаційного утримання автодороги М - 05  Київ –Одеса.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин