Жашківська районна державна адміністрація

УВАГА!!  КОРОНАВІРУС

Переглядів: 1412

УВАГА!!  КОРОНАВІРУС

16 березня під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Барабаша проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району», директором комунального некомерційного підприємства «Жашківська центральна районна лікарня», начальник Жашківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, начальник Жашківського міжрайонного відділу державного центру Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ, начальник Жашківського РС УДСНС України в Черкаській області підполковник ЦЗ, начальника Жашківської підстанції Уманської станції швидкої медичної допомоги іншими органами виконавчої влади в районі по питанню запобіганню поширення коронавірусної інфекції в районі.

        На сьогодні запроваджено щоденний моніторинг захворюваності на пневмонію, грип та ГРВІ. Станом на 16.03.2020 року у інфекційному відділенні перебуває 2 хворих на ГРВІ дорослих і у дитячому відділення 1 дитина. Хворі на пневмонію – відсутні.

             З районного бюджету для закупівлі дезінфекційних засобів та одноразових засобів індивідуального захисту передбачено кошти в сумі:

63 тис. грн. – для КНП «Жашківська ЦРЛ»

50 тис. грн. – для КНП «Жашківський ЦПМСД»

         Вирішується можливість скликання позачергових сесій районної, міської та сільських рад ОТГ з метою виділення додаткового фінансового ресурсу для придбання виробів медичного призначення, медичної апаратури, лікарських засобів для закладів охорони здоров’я: Жашківська районна рада – 400 тис. грн., Жашківська міська ОТГ – 300 тис. грн., Соколівська сільська ОТГ – 200 тис. грн. Бузівська сільська ОТГ – 200 тис. грн., Баштечківська сільська ОТГ – 200 тис. грн. Крім того, на черговій комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій планується спрямувати кошти резервного фонду в сумі 80 тис. грн. для придбання виробів медичного призначення.

Головою райдержадміністрації дано ряд доручень, зокрема:

         неухильно виконувати комплекс рішень регіональної комісії з ТЕБ та НС;

         призупинити проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів тощо;

забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо обов’язкового звернення до лікувальних закладів з ознаками гострого респіраторно-вірусного захворювання;

         організувати посилений дезинфекційний режим в підпорядкованих закладах;

         щоденно проводити моніторинг захворюваності на грип, ГРВІ;

забезпечити готовність сил та засобів для проведення заходів з дезактивації, та ряд інших доручень.

       Цього ж дня об 11.00 год. відбулася нарада обласної державної адміністрації в режимі селекторного звязку з головами райдержадміністрацій, головами ОТГ та міськими головами.

       Обласною державною адміністрацією доведено інформацію про заходи на період епідемічного підйому захворюваності на грип та ГРВІ, про санепідситуацію в області та заходи щодо недопущення її ускладнення.

       Доведено до виконання ряд доручень, звернуто особливу увагу на забезпечення готовності медичних закладів до роботи в умовах ускладнення санітарно-епідемічної ситуації, наявності необхідної кількості обладнання, медикаментів, дезинфекційних засобів тощо.

     Проблемними питаннями для Жашківського району є відсутність виробів медичного призначення, медичної апаратури, лікарських засобів, дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту в місцях їх продажу.

          Зазначені питання перебувають на контролі у голови райдержадміністрації, вишукуються можливості для їх вирішення.

 

        Сектор з надання адміністративних послуг, управління соціального захисту населення Жашківської райдержадміністрації  - це важливі об'єкти інфраструктури, які щодня обслуговують десятки громадян, тому районна державна адміністрація  рекомендує відкласти візити до ЦНАПу (cnapzhashkiv@ukr.net), управління соціального захисту (upszn_7108@ukr.net),  якщо це не терміново, і пропонує отримання послуг в електронній формі за вкаазними електронними адресами.« повернутися до списку новин