Жашківська районна державна адміністрація

ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ при Жашківській районній державній адміністрації

Переглядів: 152

ПРОТОКОЛ №  13

ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ від 30 березня  2020 року

Головував:  Барабаш Ю.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

 

Порядок денний Про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричиненихкоронавірусом СОVID-19

 

Слухали: Барабаша Ю.В., голову Жашківської районної державної адміністрації, який довів вимоги протоколу № 11 від 27 березня 2020 року засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

Вирішили:

 

1. Органам місцевого самоврядування:

1.1. заборонити до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо) ринків, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

а) торгівлі продуктами харчування (крім ринків), пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

б) провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

в) торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

1.2.Заборонити до 24 квітня 2020 року регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньо обласному та міжобласному сполученні, крім перевезення:

а) легковими автомобілями;

б) службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

1.3. Заборонити до 24 квітня 2020 року заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньо-обласному та міжобласному сполученні та реалізацію власниками з автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

1.4. Забезпечити співпрацю з громадськими формуваннями та волонтерськими організаціями району для дотримання громадського порядку та виконання карантинних обмеження на території населеного пункту.

 

2. Жашківському відділенню поліції Уманського ВП ГУНП України у Черкаській області та відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології районної державної адміністрації забезпечити дотримання вимог щодо заборони пасажирських перевезень.

3. Жашківському відділенню поліції Уманського ВП ГУНП України у Черкаській області, Жашківському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, органам місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів щодо контролю за дотриманням вимог стосовно заборони роботи суб’єктів господарювання.

 

4. Затвердити склад мобільної медичної бригади з обстеження на коронавірусну інфекцію методом ПЛР осіб, які перебувають на самоізоляції після повернення з-за кордону, хворих на пневмонію, грип, ГРВІ, контактних осіб з хворими на коронавірусну інфекцію (додаток 1):

4.1. Директору КНП “Жашківська ЦРЛ” запезпечити мобільну медичну бригаду засобами індивідуального захисту та обладнанням згідно додатку 2;

4.2. Головному лікару КНП «Центр первинної  медико-санітарної  допомоги Жашківського району» забезпечити мобільну медичну бригаду транспортом та паливно-мастильними матеріалами.

 

5. Директору КНП “Жашківська ЦРЛ” визначити місце для відпочинку та забезпечити харчування осіб, які залучені до надання медичної допомоги у зв’язку з протидією коронавірусній хворобі (COVID - 19) та постійно знаходяться на роботі.

 

6. Відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології районної державної адміністрації та органам місцевого самоврядування встановити, що поховання померлих від коронавірусної хвороби СОVID-19 здійснюється із дотриманням наступних вимог:

1) тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлорвмісним розчином та поміщені  у непроникний геометричний пакет-мішок;

2) поховання (кремація) тіла здійснюється у щільно закритій труні;

3) при здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно у приміщенні не більше 1 особа на 10 квадратних метрів та забезпечити відстань між ними не менш 1,5м;

4) здійснювати облік осіб, які були присутні під час поховання із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, ім’я, по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та відразу надавати інформацію відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології районної державної адміністрації.

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на КНП “Жашківська ЦРЛ”, КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги Жашківського району», Жашківське лабораторне відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології районної державної адміністрації.

 

 

Голова комісії                                                                            Юрій БАРАБАШ

Секретар комісії                                                                        Тетяна ЛОМАЧИНСЬКА

 

                                                                                                    Додаток 1

                                                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                          Протоколом місцевої комісії

                                                                                          ТЕБ та НС від  30 .03.2020р.  № 13

 

 

СКЛАД

мобільної медичної бригади з обстеження на коронавірусну інфекцію методом ПЛР осіб, які перебувають на самоізоляції після повернення з-за кордону, хворих на пневмонію, грип, ГРВІ, контактних осіб з хворими на коронавірусну інфекцію

 

 1.  Водій КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району”.      
 1.  Медична сестра кабінету інфекційних захворювань НКП „Жашківська ЦРЛ“. 
 2.  Лікар - епідеміолог Жашківського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністрерства охорони здоров'я України.

     4. Сімейний лікар КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району” відповідно до укладених декларацій.

    5. Дільничий офіцер поліції Жашківського відділення поліції Уманського ВП ГУНП України у Черкаській області.

                                       

 

 

 

                                                                                                             Додаток 2

 

ПЕРЕЛІК МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ ТА ОБЛАДНАННЯ

 МОБІЛЬНИХ МЕДИЧНИХ БРИГАД

 1. Засоби індивідуального  захисту – відповідно до потреби;
 2. Термометр безконтактний (пірометр);
 3. Комплекти для забору зразків біологічних матеріалів (тампони та стерильна(і) пробірки з транспортним середовищем) – відповідно до потреби;
 4. Тести для експрес-тестування відповідно до потреби;
 5. Сумка-холодильник;
 6. Пакет із застібкою або контейнер із пластика – відповідно до потреби;
 7. Дезрозчини та антисептики - відповідно до потреби;
 8. Пакети для утилізації ЗІЗ - відповідно до потреби.

 

 

 

 

 

 

 

 

                  « повернутися до списку новин