Жашківська районна державна адміністрація

ПРОТОКОЛ № 19 ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ОДА

Переглядів: 516

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПРОТОКОЛ № 19

ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА
НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
від “ 17 ” квітня 2020 року

Головував: Боднар P. М.

Запрошені: за окремим списком.

Про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань,
спричинених коронавірусом СО
VID-19

Слухали Кравченко Л.М. (головного державного санітарного лікаря Черкаської області), яка поінформувала про постанову Головного державного санітарного лікаря України від 16.04.2020 року № 10 та вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211, зі змінами, щодо проведення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, особливо в період вихідних та святкових днів, рекомендації щодо проведення богослужінь, обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва та проаналізувавши виконання п. 1 протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.04.2020 №18

Комісія вирішила:

  1. Викласти в новій редакції підпункт 1.2. пункту 1 протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.04.2020 №18:

«1.2. тимчасово, у період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року, заборонити на території Черкаської області проведення за участі громадян релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях, на власних та прилеглих територіях. Допускається проведення священослужителями релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях без присутності громадян за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів».

  1. Контроль за виконанням рішення покладаю на керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня, головного державного
    санітарного лікаря Черкаської області, Управління цивільного захисту обласної державної адміністрації та Головне управління Національної поліції в Черкаській області.

Голова обласної державної адміністрації,

голова   комісії                                                                               Роман БОДНАР   

 

Секретар   комісії                                                                          Микола ШЕВЧУК

 

 

 

 « повернутися до списку новин