Жашківська районна державна адміністрація

ПРОТОКОЛ № 21

Переглядів: 982

ЖАШКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПРОТОКОЛ №  21

ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від «17» квітня  2020 року

       Головував: Барабаш Ю.В.

          Присутні: члени комісії (за окремим списком)

         

Порядок денний

1. Про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань,   

спричинених коронавірусом СОVID-19

(Барабаш Ю.В.)

 

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 16.04.2020 року № 10 та вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211, зі змінами, щодо проведення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, особливо в період вихідних та святкових днів, а саме заборону функціонування ринків, рекомендації щодо проведення богослужінь, обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва та проаналізувавши виконання п.1 протоколу регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 16.04.2020 №18, комісія вирішила:

 

1. Викласти в новій редакції підпункт 1.3. пункту 1 протоколу місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 17.04.2020 №20:

«1.3. тимчасово, у період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року, заборонити на території Жашківського району проведення за участі громадян релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях, на власних та прилеглих територіях. Допускається проведення священнослужителями релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях без присутності громадян за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.»

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на органи місцевого самоврядування, Жашківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Жашківське відділення поліції Уманського ВП ГУНП у Черкаській області та відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології районної державної адміністрації.

 

Голова комісії                                                         Юрій БАРАБАШ

 

Секретар комісії                                                   Тетяна ЛОМАЧИНСЬКА« повернутися до списку новин