Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Зустріч з представниками швейних підприємств Жашківського   району

Переглядів: 90

 

З  поширенням захворюваності на коронавірус COVID -19  виникла  додаткова потреба у засобах індивідуального  захисту працівників  закладів охорони здоровя та  жителів нашого району.

За ініціативи голови районної державної адміністрації Юрія Барабаша 23.04.2020  відбулась робоча зустріч з представниками швейних підприємств Жашківського   району, які готові налагодити  виробництво для пошиття засобів захисту, таких   як маски та костюми. Такі підприємства як ТОВ «Постачсервіс», ТОВ «Жашківчанка», ТОВ   «Укатекс» мають можливість  виготовляти на замовлення засоби індивідуального захисту та реалізувати їх установам  та громадянам району.

 Керівники вказаних підприємств таку ініціативу очільника  району  підтримали  і готові  до співпраці.   Є можливість залучити швейні підприємства  до виготовлення засобів індивідуального захисту,  зокрема одноразового використання для медичних працівників.   Було продемонстровано зразки продукції та надано комерційні пропозиції.

В разі зацікавленості можна зв’язатися в швейними підприємствами і замовити необхідні засоби індивідуального захисту на  період  пандемії на СОVID- 19.

Інформацію про  підприємства, контактні номери телефонів  їх керівників можна отримати у відділі   житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології райдержадміністрації за телефоном  6-11-75.« повернутися до списку новин