Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Вітання голови Жашківської РДА Юрія Барабаша з Днем журналіста

Переглядів: 207

             Шановні журналісти!

 

             Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

 

       Журналістика є однією з головних основ, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

        Завдяки Вам, шановні журналісти, тисячі громадян оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого Жашківського краю та в цілому держави. На вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України.

          У цей святковий для вас день бажаємо вам здоров’я, успіхів у роботі, поповнення читацької  та глядацької аудиторії, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів і наполегливості в досягненні нових висот на професійній ниві.         Самовіддане служіння обраній справі, доброта й милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою від жителів нашого району, яким ви несете розраду й тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри, впевненості у завтрашньому дні. Тому бажаємо вам і надалі гідно представляти професію журналіста, невтомно працювати на благо нашої Батьківщини, не припиняти творчого пошуку та постійно самовдосконалюватися.

           Нехай з вами будуть щирі друзі, а вдома оточують тепло і любов рідних людей!

        Хай Бог дарує вам і вашим рідним добру долю. Хай Вас завжди супроводжують удача й творче натхнення!

 

       Голова  районної державної

        адміністрації                                                           Юрій Барабаш

 « повернутися до списку новин