Жашківська районна державна адміністрація

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 липня

Переглядів: 491

                                                                             Уряд продовжив карантин в Україні до 31 липня

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня 2020 року. 

Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду 17 червня. 

Про що, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація», - сказав Шмигаль.

«Ми пропонуємо продовжити карантин до 31 липня 2020 року, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному регіоні. На території регіонів із значним поширенням COVID-19 запроваджуються посилення протиепідемічних заходів», - заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. 

Також Кабінет Міністрів ухвалить постанову про зміну графіків початку роботи в окремих сферах і галузях для того щоб розтягнути в часі пікові години, коли багато людей в один час рухаються на роботу і навантажують громадський транспорт.

Окрім цього будуть чітко зафіксовані заборони, які діятимуть під час карантину, зазначив прем’єр-міністр.« повернутися до списку новин